Vytvárajte pekné prezentácie za pár minút.

Odprezentujte čokoľvek online alebo offline.
Alebo skrolujte ďalej.

skrolujte

Rýchle online prezentácie pre život aj pre biznis.

Zviditeľnite seba, vaše nápady, príbehy aj fantázie. Prezenter vás nechá zažiariť aj na porade v práci.
Pripravujeme pre vás ďalšie šablóny:
 

1.

Vyberte si šablónu.

Vyberte si z pripravených šablón vzorových prezentácií alebo jednotlivých slajdov. Každú vybratú prezentáciu môžete upraviť, pridať nové slajdy alebo odobrať slajdy, ktoré nepotrebujete.

2.

Pridajte váš obsah.

Upravte si vlastné texty, obrázky, pozadia ako vám vyhovuje. Ak vám chýba určitý druh slajdu k vášmu obsahu, dajte nám vedieť a my ho doplníme.

3.

Prezentujte.

Publikujte svoje prezentácie online a podeľte sa s celým svetom alebo si ich stiahnite ako ZIP, rozbaľte a spustite na každom počítači v ľubovoľnom prehliadači aj bez internetu.

Čo získate.

Publikujte neobmedzene. Čokoľvek potrebujete rýchlo odprezentovať alebo dostať online, nemusíte rozmýšľať. Množstvo vytvorených prezentácií je neobmedzené. Prakticky môžete Prezenter využívať ako publikačný nástroj pre osobný aj pracovný život.
Prezentácie publikujete pod vaším kontom na doméne prezenter.sk alebo im môžete nastaviť vlastnú jedinečnú doménu a tak môže byť každá prezentácia samostatný projekt. Každú prezentáciu môžete stiahnuť ako ZIP a nahrať na USB disk alebo umiestniť na ľubovoľný hosting.
Vytváranie aj publikovanie prezentácií je zadarmo, pričom rešpektujeme váš obsah. Máte možnosť ovládať vzhľad grafických prvkov a znenie textov v každej prezentácii. Môžete nahrať vlastné logo aj obrázky. Váš obsah nenarušia žiadne reklamy.

Poďte si vytvoriť prvú prezentáciu.

Aj táto prezentácia bola vytvorená cez Prezenter.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Adresa:

Prezenter s.r.o.
Trenčianska 56/B
Bratislava 821 09

www.prezenter.sk

Kontakt:

E: info@prezenter.sk
T: +421 948 630021